Bruma Luxury Residence

Principalele facilități

  • 200 m²
  • 5 dormitoare
  • 3 băi
  • 10 guests
  • 5 paturi

Locație

    Vila Bruma Luxury Residence Mouzákion cu 3 dormitoare, este situat la 25 de minute de mers pe jos de Aristeon Ecological Olive Press și oferă oaspeților posibilitatea de a se bucura de seară pe o terasă cu o piscină. Oferind închirieri de autoturisme, această vilă primitoare cu 3 băi invită oaspeții să viziteze Water Village, situat la aproximativ 6 km.

    Vila este situată într-o zonă premiu din Mouzákion, la 15 minute de mers cu mașina de Aeroportul International Dionysios Solomos Zakynthos. Cameo Island este situat la 10 minute cu mașina.

    Această cazare din Mouzákion are o baie cu o cadă, o toaletă separată și un duș. Băile sunt, de asemenea, dotate cu un uscător de păr, halate și prosoape de baie pentru confortul dumneavoastră.

    Vila din Mouzákion găzduiește o bucătărie complet utilată cu un cuptor cu microunde, ceainic electric și filtru de cafea/ceai. Proprietatea din Mouzákion oferă oaspeților utilizarea bicicletei sau de a se relaxa lângă o piscină în aer liber.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:59
    Check-out: până la 10:00
    Număr de înmatriculare1050243
    • Copii și paturi suplimentare
    • În cameră nu se oferă paturi suplimentare.

    Opțiuni de cameră la Bruma Luxury Residence Mouzákion

    Această cazare din Mouzákion are o baie cu o cadă, o toaletă separată și un duș. Băile sunt, de asemenea, dotate cu un uscător de păr, halate și prosoape de baie pentru confortul dumneavoastră.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Bruma Luxury Residence Mouzákion Alte foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Chiuvete foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Detalii macro foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Detalii macro foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Facilități foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Detalii macro foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Chiuvete foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Detalii macro foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Detalii macro foto Bruma Luxury Residence Mouzákion Toalete foto
    Vilă

    Dimensiune: 200 m²

    Tip de pat: 2 Single beds

    Mai multe informații +

    Locația Bruma Luxury Residence Mouzákion

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Bruma Luxury Residence Mouzákion

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Vila Bruma Luxury Residence este dotat cu o bucătărie în stil contemporan?
      Da, o bucătărie utilată, împreună cu un cuptor cu microunde, aparat de cafea/ceai și frigider, este disponibilă la vila Bruma Luxury Residence.
    • Sunt permise animalele de companie la această vilă?
      Da, animale de companie pot însoți oaspeții în timpul șederii lor la această vilă.
    • Ce puncte de reper bine-cunoscute pot vizita atunci când sunt cazat la vila Bruma Luxury Residence?
      Oaspeții cazați la vila Bruma Luxury Residence pot explora Water Village ( 6 km), Aristeon Ecological Olive Press ( 2.4 km) și Cameo Island ( 4.9 km), printre alte atracții.
    • Există facilități de schi disponibile la vila?
      Schiorii au posibilitatea de a se bucura de o școală de schi, un depozit de schi și închiriere echipament de schi furnizate la vila.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Bruma Luxury Residence Mouzákion